Kim są partnerzy Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej?

partnerzy mistrzostw

Handteko

Handteko to sklep z odzieżą sportową i akcesoriami do piłki ręcznej. Oferuje szeroką gamę produktów od pakietów startowych po pełne stroje. Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu dla kogoś, czy chcesz po prostu zaopatrzyć się w nowy sprzęt, sklep dobierze odpowiednie przedmioty. Posiada szeroką gamę marek i kolorów, więc na pewno znajdziesz coś, co odpowiada Twojemu gustowi.

Lucicampo

Lucicampo jest włoską firmą, która instaluje oświetlenie na boiskach i arenach sportowych. Oprócz tego instalują również ekrany LED, tablice wyników, panele reklamowe i inne produkty związane z tym sektorem. Założona w 2006 roku firma Lucicampo urosła do rangi jednej z najważniejszych firm w swoim sektorze. Zatrudnia ponad 600 pracowników, a jej obroty wynoszą ponad 6 milionów euro.

Sportition

Sportition jest wiodącą firmą zajmującą się żywieniem sportowców we Francji. Założona przez trzech przyjaciół z francuskiej drużyny narodowej rugby, misją sportition jest zapewnienie sportowcom najlepszego możliwego odżywiania, w odpowiednim czasie i po uczciwej cenie.